CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ KLIENTI

Jsem nadšený, že má práce pomáhá lidem najít více rovnováhy a štěstí v jejich životě...

K Martinovi jsem šla zpočátku s nedůvěrou, ale změnila jsem názor hned po prvním sezení. S manželem nám pravidelné setkávání moc pomohlo. Naučili jsme se méně používat zraňující slova a více se oddávat tělesnému kontaktu, od láskyplného objetí až po intimní zážitky. Líbí se mi, že Martin propojuje dvě složky ve vztahu - vedl nás k tomu, jak zlepšit komunikaci a odložit vlastní ego, ale taky jak pracovat s tělem, nepospíchat, prožívat každý dotek a znovu v něm nalézat potěšení. I když jsme přišli na začátku v manželské krizi, díky našim sezením se náš vztah prohloubil a věříme, že spolu s manželem šťastně zůstaneme.
Lenka MacháčkováPárové sezení
Překvapilo mě, jak jednoduše se dá odkrýt něco, co jsem dlouho neviděla v sobě i v manželovi. Znám svého muže 15 let a teď mám pocit, že jsme se znovu setkali... Můžeme začít úplně něco nového - osvěžujícího. Znovu jsem se zamilovala.
Klára S.účastnice kurzu
Stačí sebrat odvahu jít do hloubky své intimity. Martin a Lucie umí bezpečně provést kruh setkáním se svou sexualitou a sdílet podstatu Deidy, bodyworkingu a tantry. Přestože při sezení nedošlo k dotykům ani nahotě, týkalo se to práce s polaritní energiií ve vztahu, i v těle při masáži a milování, např. komunikace, doteky na rozhraní jinových a jangových oblastí těla, a kombinace jemnosti a síly.
Jan Killianúčastník kurzu