Ahoj, jsem Martin a toto je moje cesta...

Provedu vás výzvami partnerských vztahů

Naučím vás, jak prožívat nádhernou a hlubokou intimitu

Inspiruji vás k tomu, jak ve vztahu společně růst

Jsem kouč/lektor v oblasti intimity a sexuality a párový terapeut. Je to povolání, které miluji a které mě naplňuje. Jsem svobodný, a to jsem si vždy přál. Dělá mě šťastným, když vidím víc lidí, kteří si jen nestěžují a nepřihlíží pasivně svému životu. Fandím všem, co mají odvahu posouvat své hranice a jsou aktivními tvůrci svého životního štěstí.
Z celého srdce věřím, že každý, kdo má odhodlání změnit svůj život k lepšímu, to má i ve své moci.

"Není důležité kde začneme, ale kterým směrem se vydáváme."

Moje cesta od strachu k potěšení

Jak jsem se stal lektorem a terapeutem v oblasti tak zajímavé, jako je sexualita a vztahy?

"Přestože mi rodiče nebyli ideálním vzorem partnerské lásky a sexualita byla spíše zdrojem hádek, rozhodl jsem se to změnit !!! a svým dětem tak ukazovat, co to je "partnerská láska!"

Když jsem začal pronikat do tajů intimity, netušil jsem, kam až mě to dovede. Začal jsem u tantry... Najednou mi došlo, že jsem žil v bludu a iluzi o vztazích a sexualitě. Měl jsem předsudky o intimitě a těle, které byly naprosto zcestné. Nová objevná cesta mi odhalila potenciál toho, jak lze prožívat sexualitu.

Sebepoznávání a učení se od skvělých českých i zahraničních lektorů mi odhalilo potenciál sexuality jako zdroje tvůrčí životní síly. To bylo něco, co jsem si dříve nedokázal připustit - vyrůstal jsem totiž v rodině, kde matka nesnesla otcovu bujarou sexualitu, a ten to pak ventiloval vznětlivostí. Možná ani vy jste v tomto neměli dobrý vzor. A proto jsem se rozhodl dál kultivovat intimitu i kvalitu vztahů a inspirovat tím další lidi.

Učil jsem se hodně a rozvíjel se.  Ale nejvíce se toho událo, když jsem potkal Lucku (luciesitarova.cz). Skvělou ženu, kolegini i přítelkyni. 

Stali jsme se životní i profesní partneři. Prozkoumali jsme do hloubky Tantru, BDSM, Sexological Bodywork, intimní léčení, vaginální mapování, orgasmickou jógu, taoistické techniky a masáže, vědomé milování aj.

Stále vnímámm sexualitu jako krásný zdroj radosti i potenciál životní síly.

Začali jsme se sexuologické práci s tělem věnovat profesionálně. Na sezeních jsme slyšeli jsme spoustu příběhů a milostných trápení. Hodněkrát jsem viděl, že se dva opravdu milují, ale jsou nešťastní kvůli sexu. Jsem moc rád za každou situaci, kdy se mi podařilo pomoci. Ať už se u mužů jednalo o malou výdrž, nebo u žen o nedosahování orgasmu. Nebáli jsme se jít s kůží na trh. Nestyděli jsme se s klienty o věcech mluvit, na kurzech je předvádět nebo natáčet, protože jsme věděli, jak úžasnou věc odhalujeme.

Začali jsme učit i na kurzech. Bylo skvělé vidět, jak kurzy a naše otevřenost prohlubují vztahy a lásku mezi lidmi. Vnímali jsme ten obrovský potenciál naší práce.

Jsem vděčný, že za námi chodí i klienti na doporučení psychologů či sexuologů. Přeci jen se naše práco doplňuje. Nejdůležitější pro mě ale zůstává zkušenost a zpětná vazba klientů, to je více než názor kohokoliv jiného zvenčí.

"Partneři jsou našimi nejpřísnějšími učiteli a nejvěrnějšími zrcadly."

"Buďte taky aktivními tvůrci svého štěstí a jděte za svými sny. Stojí to za to!"

Už od dětství mi říkali, jak mám svůj život vést a kam ho směrovat. A já tomu věřil. Zároveň jsem ale měl velkou touhu být svobodný a rozhodnout se sám. Chtěl jsem dělat zkrátka věci, co mě baví a naplňují. Nevzdal jsem se a jsem tomu rád. Dneska se věnuji práci, kterou miluji a rozšiřuji si neustále své obzory a pomáhám lidem v tom samém, aby i oni mohli opustit zajeté koleje a vyrazit za svými sny. 

Mým životním cílem je být svobodný. Inspirovat svým životem miliony lidí k síle být úspěšnými tvůrci vlastního úspěšného života. Vést je k vlastní rovnováze,
nadhledu a schopnosti dosáhnout svých snů.