Ahoj, jsem Martin a toto je moje cesta...

Provedu vás výzvami životních a vztahových situací.

Naučím vás, jak prožívat nádhernou a hlubokou intiimitu

Podpořím vás v dosahování vašich cílů.

Jsem kouč/lektor v oblasti intimity a sexuality a párový terapeut. Je to povolání, které miluji a které mě naplňuje. Jsem svobodný, a to jsem si vždy přál. Dělá mě šťastným, když vidím víc lidí, kteří si jen nestěžují a nepřihlíží pasivně svému životu. Fandím všem, co mají odvahu posouvat své hranice a jsou aktivními tvůrci svého životního štěstí.
Z celého srdce věřím, že každý, kdo má odhodlání změnit svůj život k lepšímu, to má i ve své moci.

Mým životním cílem je být svobodný. Inspirovat svým životem miliony lidí k síle být úspěšnými tvůrci vlastního úspěšného života. Vést je k vlastní rovnováze,
nadhledu a schopnosti dosáhnout svých snů.
ॐ मणि पद्मे हूँ

Můj (osobní) příběh

Už od dětství mi říkali, jak mám svůj život vést a kam ho směrovat. A já tomu věřil. Zároveň jsem ale měl velkou touhu být svobodný a rozhodnout se sám. Chtěl jsem dělat zkrátka věci, co mě baví a naplňují. Nevzdal jsem se a jsem tomu rád. Dneska se věnuji práci, kterou miluji a rozšiřuji si neustále své obzory a pomáhám lidem v tom samém, aby i oni mohli opustit zajeté koleje a vyrazit za svými sny.  A jak jsem se k tomuto krásnému povolání dostal?

"Není důležité kde začneme, ale kterým směrem se vydáváme."

Hledání a zkoušení

Zpočátku jsem dychtivě hltal téměř cokoliv, co zavánělo ezoterikou. Vlastně mě tehdy překvapilo, že jsem v pubertě začal vidět u lidí aury, a začal jsem studovat “duchovní věci” a vztahy. Zároveň se rozvíjela hodně moje sexualita - měl jsem tehdy krásně drzou holku, která mi odkryla oponu sexuálního života. Byla z dětského domova, takže pořádně komplikovaný osud - já se do něj zapletl a pomáhal srovnat její vztah s mámou. Ta byla léčitelka, která mě naučila hodně technik (reiki apod.). Tam někde začala moje dráha sexuálních a vztahových dobrodružství. Od té doby mě zájem o lidi prostě neopustil.

S holkou jsme se rozešli a následovalo pár dalších vztahů, často plných výkyvů a eskapád. Jedna přítelkyně mě podvedla, pak jsem byl nevěrný já, další byla oběť sexuálního zneužití, jiná zase odmítla mou žádost o ruku…

"Partneři jsou našimi nejpřísnějšími učiteli a nejvěrnějšími zrcadly."

Cesta ke krásným dotekům

Z kanceláře k životu a profesi plné krásných doteků

Kromě holek mě ale pořád zajímaly vztahy a práce s tělem. Nechtěl jsem už vůbec sedět v kanceláři a projektovat stavby, chtěl jsem být blízko lidem. Udělal jsem si rekvalifikaci na masáže a rozjel jsem svou praxi naplno. Dělal jsem hodně intenzivně klasické masáže, ale bylo to pro mě málo. Nechtěl jsem jen masírovat tělo, zajímali mě lidi, chtěl jsem jít víc do hloubky, do celostního přístupu.   

Začal jsem pronikat do tajů tantry. Najednou mi došlo, že jsem žil v bludu, v iluzi. Měl jsem nějaké předsudky o intimitě a těle, které byly naprosto zcestné. Tantra mi ukázala možnost svobodné volby, jak prožívat sexualitu.

Sebepoznávání a učení se od skvělých tantriků mi odhalilo potenciál sexuality jako zdroje tvůrčí životní síly. To bylo něco, co jsem si dříve nedokázal připustit - vyrůstal jsem totiž v rodině, kde matka nesnesla otcovu bujarou sexualitu, a ten to pak ventiloval vznětlivostí.

"Přestože mi mnozí stále říkali, že se mám věnovat "skutečné práci", našel jsem odvahu jít za svým snem a nyní se věnuji skutečnému životu."

Setkání s osudovou ženou

Učil jsem se hodně a rozvíjel se.  Ale nejvíce se toho událo, když jsem potkal Lucku (luciesitarova.cz). Skvělou masérku, ženu i milenku. Po skončení jednoho tantrického kurzu jsme spolu odjeli a zůstali spolu doteď. Lucii vděčím za to, že mě měla od začátku ráda a přijímala mě takového, jaký jsem, a tak mě dokázala přivést k vlastnímu sebepřijetí. Tím mě neskutečné posunula.

Stali jsme se životní i profesní partneři. Prozkoumali jsme do hloubky Tantru, BDSM, Sexological Bodywork, intimní léčení, vaginální mapování, orgasmickou jógu, taoistické techniky a masáže, vědomé milování aj.

Proplouvali jsme spolu láskou a vášní, ale i žárlivými scénami a hádkami. Byli jsme unešeni (a stále jsme)! Náš intimní vztah se povýšil na něco úžasného, zrealizovali jsme spolu většinu svých sexuálních představ a stále vnímáme sexualitu jako krásný zdroj radosti i potenciál životní síly.

Nebáli jsme se jít s kůží na trh. Slyšeli jsme spoustu příběhů a milostných trápení. Hodněkrát jsem viděl, že se dva opravdu milují, ale jsou nešťastní kvůli sexu. Jsem moc rád za každou situaci, kdy se mi podařilo pomoci. Ať už se u mužů jednalo o malou výdrž, nebo u žen o nedosahování orgasmu. Nestyděli jsme se s klienty o věcech mluvit, na kurzech je předvádět nebo natáčet, protože jsme věděli, jak úžasnou věc odhalujeme.

Začali jsme učit. Mužům jsme ukazovali, jak vydržet vzrušení déle, ženám jsme předávali, jak si intimnosti užívat, jak objevovat vlastní orgasmus apod. A jak to všechno prohlubuje vztah a lásku mezi nimi. Vnímali jsme ten obrovský potenciál naší práce a začali jsme se sexuologické práci s tělem (Sexological Bodywork - SB) věnovat profesionálně. Objednejte se na sezení i vy.

Jsem rád, že za mnou chodí i klienti na doporučení psychologa či gynekologa. Nejdůležitější pro mě ale zůstává zkušenost a zpětná vazba klientů /ODKAZ na reference/, to je více než názor kohokoliv jiného zvenčí.

"Žiji pro pravdu a lásku. Pravdu v lásce, lásku k životu."

Když se na sebe podívám

Pořád ve mně zůstává touha být fakt dobrý, mám velké cíle. Ale období, kdy jsem věřil, že stačí jenom hodně chtít a že “vesmír to zařídí”, je už za mnou. Došlo mi, že proto abych byl úspěšný, nestačí si lepit obrázky na nástěnku přání (jantru) a čekat na zázrak (i když i to je skvělý start pro změnu), ale že do života musím dát maximum sebe, aby mi to vrátil. Proto jsem začal řešit koučování - sebe i klientů.

Samotný talent totiž nestačí.

Ujasnil jsem si, co bylo (a je) pro mě důležité. Chci:

  • být úspěšný, bohatý a nezávislý

  • naplno využít potenciál své práce

  • být v tělesné kondici

  • užívat si života a cestovat

Za tím vším si jdu!

Naučil jsem se převzít zodpovědnost nad tím, co prožívám, dobře se vyrovnávat s „překážkami“ a strachy a užívat si šťastné chvíle naplno. A chci to předávat dál. Inspirovat svým životem miliony lidí k síle být úspěšnými tvůrci vlastního úspěšného života. Vést je k vlastní rovnováze, nadhledu a schopnosti dosáhnout svých snů. Věřím totiž v lidský potenciál. (to je ostatně má osobní modlitba)

Mou hnací silou při práci s lidmi je přesvědčení, že každý může změnit svůj život k lepšímu. Aby se ale změnil, musí vykročit z komfortní zóny a zkusit něco nového. To platí jak v byznyse, tak i v posteli 🙂

S klidem můžu říct, že vše, co jsem od dětství doteď prožil, se poskládalo jako obraz z puzzle. Zapadlo to do sebe a můj život má smysl. Splnilo se mi už mnoho snů a přání. Jsem ve vztahu pravdivý, svobodný a užívám si sexualitu naplno. Svou práci dělám pro její hodnotu a smysl, ne pro peníze. Naopak peníze začínají pracovat pro mě, a já tak cítím ještě více svobody. Mám čas i prostředky k tomu, abych se mohl věnovat tomu, na čem mi záleží.

Jsem rád, že vše, co jsem dosud prožil, udělal a o co jsem se snažil, přineslo své první opravdu sladké plody. Ne že bych dříve plody nesklízel - to se děje neustále - ale ne vždy byly tak úžasné 🙂 A ani teď to není pravidlo! Co ale zůstává podstatné, je uvědomění si, že jsem je zasel právě já.

"Buďte taky aktivními tvůrci svého štěstí a jděte za svými sny. Stojí to za to!"